RLŠS 2008/2009

DOSEDANJI ZMAGOVALCI:

 

2008

PREMOGOVNIK VELENJE

2007

TE ŠOŠTANJ

2006

TE ŠOŠTANJ

2005

PREMOGOVNIK VELENJE

 

ekipni rekord kola lige:

GORENJE NO – 526 kr. (17.02.'09)

rekord kola lige dekleta:

Marina SUŠEC – 181 krogov (18.12.2007)

rekord lige dekleta:

Marina SUŠEC – 881 krogov (2007/2008)

rekord kola lige fantje:

Matjaž Turnšek - 184 krogov (17.02.2009)

rekord lige fantje:

Matjaž Turnšek – 901 krogov (2008/2009)

 

Pravilnik o poteku lige

RLŠS 2007/2008

RLŠS 2006/2007

RLŠS 2005/2006

 

1.kolo 21.10.08

 

*

2.kolo 04.11.08

 

*

3.kolo 18.11.08

 

*

4.kolo 02.12.08

Ob

TEŠ:MOV

470:479

 

TEŠ:Gasilci

489:451

 

KPV:TEŠ

409:491

 

MOV:KPV

488:421

PV: KPV

502:455

 

KPV:PUP

432:468

 

Gasilci:MOV

438:477

 

PUP:PV

462:515

Gasilec:PUP

446:467

 

MOV:Gorenje

464:499

 

PV:Gorenje

499:499

 

Gorenje:Gasilci

499:451

Posam.Gorenje

501

 

Posam. PV

489

 

Posam. PUP

434

 

TEŠ posam.

509

 

 

 5.kolo 09.12.08

Ob

6.kolo 16.12.08

Ob

7.kolo 06.01.09

Ob

8.kolo 20.01.09

Ob

9.kolo 03.02.09

Ob

Premog.: TEŠ

495:487

Premog:MOV

504:484

Gasilci:Premog.

444:493

MOV:TEŠ

486:475

Gasilci:TEŠ

429:479

KPV:Gasilci

440:468

PUP:TEŠ

477:495

MOV:PUP

488:473

KPV:Premog.

381:508

PUP:KPV

448:446

PUP:Gorenje

458:490

Gorenje:KPV

492:456

TEŠ:Gorenje

484:506

Gasilci:PUP

432:471

Gorenje:MOV

515:496

MOV+posam.

162

Gasilci+posam.

 

KPV+posam.

158

Gorenje+posam.

17.30

Premog.+posam

502

 

  

10.kolo

17.02.09

Ob

11.kolo

03.03.09

Ob

12.kolo

 17.03.09

Ob

13.kolo

31.03.09

Ob

14.kolo

14.04.09

Ob

KPV:TEŠ

436:498

KPV:MOV

468:496

TEŠ:Premog.

477:505

MOV:Premog

479:503

Premog.:Gasilci

455:000

MOV:Gasilci

488:424

PUP:Premog.

479:514

Gasilec:KPV

000:430

TEŠ:PUP

478:476

PUP:MOV

461:???

Premog:Gorenje

500:526

Gorenje:Gasilci

521:434

Gorenje:PUP

512:466

KPV:Gorenje

422:510

Gorenje:TEŠ

477:477

PUP+posam.

17.30

TEŠ+posam.

17.30

MOV+posam.

17.30

Gasilci+posam.

17.30

KPV+posam.

17.30

 

POLFINALNI DVOBOJI (21.04.2009)

 Gorenje NO

že uvrščen v finale

 Gasilec:Premogovnik

000:498

 MOV:KPV

469:373

 PUP : TEŠ

469:499

 

V FINALU NASTOPAJO (19.05.2009)

Gorenje NO

17.00 

Premogovnik

17.00

MOV

17.00

TEŠ

17.00

Posamezno (ob 17.30): Vlado Cencel, Uroš Ladinek, Vinko Meža, Lili Kovačevič, Franc Turk, Sonja Postrpinjek, Boris Brinovšek, Vladimira Lepko, Darja Kelher, Martin Dedič, Mitja Drobež, Manja Lesnik, (rez. Jože Švener, Andrej Lednik, Jure Kodrun)

 

KVALIFIKACIJE Prijavljeni za sezono 2008/2009

 

1

R.

2

R.

3

R.

4

R.

5

R.

6

R.

7

R

8

R.

9

R.

0

R.

1

R.

2

R

3

R

4

R

ST

SR

Gorenje NO

0

501

3

499

3

499

3

499

3

490

3

492

3

506

0

503

3

515

3

526

3

521

3

512

3

510

3

477

36

6046

Premogovnik

3

502

0

489

1

499

3

515

3

495

3

504

3

493

3

508

0

502

1

500

3

514

3

505 

3

503

3

475

32

6013

MO Velenje

3

479

1

464

3

477

3

488

0

162

1

484

3

488

3

486

1

496

3

488

3

496

0

331 

1

479

 

 

25

5325

TE Šoštanj

1

470

3

489

3

491

0

509

1

487

3

495

1

484

1

475

3

479

3

498

0

498

1

477

3

478

1

477

24

5800

PUP

3

467

3

468

0

434

1

462

1

458

1

477

1

473

3

471

3

448

0

282

1

479

1

466

1

476

 

 

19

5145

KPV

1

455

1

432

1

409

1

421

1

440

1

456

0

158

1

381

1

446

1

436

1

468

3

165 

1

162

0

148

14

4671

Gasilec

1

446

1

451

1

438

1

451

3

468

0

469

1

444

1

432

1

429

1

424

1

434

0

000

0

000 

 

 

12

4417

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                          

POSAMEZNO    

 

Ime in priimek

Podjetje

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

1/2

S5nR

Matjaž Turnšek

Gorenje

170

174

175

172

170

180

177

175

177

184

176

176

183

170

 

901

E

Roman Kotnik

Gorenje

172

166

172

172

163

169

169

165

179

177

181

174

160

161

 

883

E

Tomo Sušec

Premogovnik

173

174

169

177

166

178

159

174

175

167

175

163

162

174

164

879

E

Marina Sušec

Premogovnik

162

152

174

176

168

171

169

167

162

167

175

171

174

168 

172

871

E

Bojan Čampa

MO Velenje

167

161

164

164

162

165

162

156

170

172

174

168

168

157

153

852

E

Peter Brložnik

TEŠ

157

168

161

162

164

163

170

159

166

181

151

154

157

159

165

850

E

Jure Žohar

TEŠ

164

165

 

176

166

172

164

 

 

160

 

 

 

 

169

849

E

Jože Koradej

TEŠ

167

156

166

171

157

160

164

163

170

167

157

167

168

167

165

843

E

Jakov Dominkovič

Premogovnik

167

163

156

162

161

155

165

167

165

166

164

171

167

164

162

838

Zdenko Slatnar

MOV

155

162

168

165

 

165

169

170

163

158

160

163

155

 

161

837

P

Vlado Cencel

KPV

158

153

153

165

166

157

158

149

156

158

175

165

162

148

163

834

P

Uroš Ladinek

TEŠ

139

158

164

153

172

 

150

153

156

171

167

 

 

151

 

832

P

Vinko Meža

PUP

161

154

164

151

155

167

161

168

148

 

167

162

155

160

164

831

P

Lilijana Kovačevič

KPV

163

161

155

156

166

170

 

155

164

152

163

 149

159 

160 

161

826

P

Franc Turk

PUP

151

155

 

167

149

164

159

162

157

 

166

157

163

165

163

825

E

Matjaž Krajnc

Gorenje

159

159

152

155

157

143

160

163

161

165

164

164

167

146

 

823

P

Sonja Postrpinjek

Premogovnik

155

159

154

167

134

167

161

162

154

157

157

154

163

162

 

821

P

Boris Brinovšek

Gasilci

161

161

142

155

160

166

158

152

153

143

149

 

 

 

 

806

E

Bojan Prelovšek

MO Velenje

157

141

145

159

 

154

157

160

163

158

162

 

156

158

155 

802

P

Vladimira Lepko

TEŠ

151

146

160

144

154

160

139

153

157

157

164

156

153

150

 

798

P

Darja Kelher

Premogovnik

 

155

165

161

 

 

 

 

 

 

 

 

150

149

 

780

P

Martin Dedič

PUP

155

159

141

143

154

146

153

141

143

144

146

147

158

136

142

779

P

Mitja Drobež

Gasilci

146

149

154

148

154

153

129

128

153

 

144

 

 

 

 

763

R1

Jože Švener

Gasilci

139

141

142

148

154

150

157

152

 

 

141

 

 

 

 

761

R2

Andrej Lednik

TEŠ

 

154

147

144

145

147

 

 

 

149

 

 

 

 

 

742

R3

Jure Kodrun

PUP

136

128

129

139

 

131

146

 

155

138

149

138

143

 

 

731

Manja Lesnik

KPV

139

118

101

100

118

129

 

77

122

126

130

94

105 

101 

89

654

 

Sebastijan Koper

Gasilci

 

 

 

110

83

 

 

 

123

 

 

 

 

 

 

316

 

Andrej Cirar

Birt

 

 

 

 

144

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

144

 

Mitja Krajnc

TEŠ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Roman Dreu

TEŠ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maksimilijan Pačnik

Gasolci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drago Furst

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Simon Kotnik

Gorenje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V finale se po 14-ih krogih (dvo krožni sistem dvobojev), polfinalu (2:7, 3:6, 4:5 – prvouvrščena ekipa se avtomatsko uvrsti v finale), uvrstijo zmagovalci polfinalnih dvobojev + 6 najboljših posameznikov in 6 najboljših posameznic, ki se jih dobi po seštevku 5-ih najboljših rezultatov.