http://sd-mroz.velenje.si

kopališka 3, velenje

 

 

ŠPORTNO DRUŠTVO POSLOVNEGA SISTEMA

PREMOGOVNIKA VELENJE

Partizanska 78

3320 Velenje

 

 

TEKMOVANJE V STRELJANJU Z ZRAČNO PUŠKO NA STRELIŠČU MROŽ 25.11.2021

 

 

 

MOŠKI EKIPNO

 

Mesto

Ekipa – Podjetje

Rezultat

 

STROKOVNE SLUŽBE

460

 

STROJNA DEJAVNOST

422

 

KLASIRNICA

408

 

PROIZVODNJA

357

 

IZOBRAŽEVANJE

308

 

HTZ

263

 

TRANSPORT

248

 

ZRAČENJE

216

 

 

Strojna dejavnost

 

Ime in Priimek

Podjetje

Serija1

Serija2

Skupaj

Silvo Verdev

 

70

71

141

Igor Verdev

 

65

66

131

Janez Plazl

 

63

61

124

Peter Robida

 

71

79

150

 

422

 

Transport

 

Ime in Priimek

Podjetje

Serija1

Serija2

Skupaj

Tomo Verstovšek

 

61

47

108

Marko Jan

 

65

75

140

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

248

 

 

 

HTZ

 

Ime in Priimek

podjetje

Serija1

Serija2

Skupaj

Darko Postrpinjek

 

78

75

153

Miha Dobnik

 

 

 

110

 

263

KLASIRNICA

 

Ime in Priimek

podjetje

Serija1

Serija2

Skupaj

Simon Rihtar

 

52

73

125

Roman Pušnik

 

75

72

147

Oto Majhenšek

 

70

66

136

Valerij Skočaj

 

53

50

103

 

408

 

PROIZVODNJA

 

Ime in Priimek

podjetje

Serija1

Serija2

Skupaj

Borut Oder

 

70

74

144

Vid Pirnat

 

45

42

87

Mitja Šolinc

 

68

58

126

 

 

 

 

 

 

357

 

IZOBRAŽEVANJE

 

Ime in Priimek

podjetje

Serija1

Serija2

Skupaj

Sašo Brajlih

 

67

59

126

Dragan Šišarica

 

48

42

90

Jan Potočnik

 

11

23

34

Dušan Jus

 

55

37

92

Kristjan Cvetkovič

 

41

39

80

 

308

 

Strokovne službe

 

Ime in Priimek

Podjetje

Serija1

Serija2

Skupaj

Franci Vovk

 

78

74

152

Marko Čerenak

 

51

56

107

Boštjan Časl

 

54

66

120

Jakov Dominkovič

 

71

82

153

Aleksander Grudnik

 

81

74

155

 

460

 

 

ZRAČENJE

 

Ime in Priimek

Podjetje

Serija1

Serija2

Skupaj

Matej Britovšek

 

71

54

125

Matjaž Mihelič

 

34

57

91

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

216

 

 

MOŠKI POSAMEZNO:

 

 

Ime in priimek

Ekipa

Serija1

Serija2

rezultat

1.   

Aleksander Grudnik

S Službe

81

74

155

2.   

Jakov Dominković

S Službe

71

82

153

3.   

Darko Postrpinjek

HTZ

78

75

153

4.   

Franci Vovk

S Službe

78

74

152

5.   

Peter Robida

ESD

71

79

150

6.   

Roman Pušnik

Klasirnica

75

72

147

7.   

Borut Oder

Proizvodnja

70

74

144

8.   

Silvo Verdev

ESD

70

71

141

9.   

Marko Jan

Transport

65

75

140

10.   

Oto Majhenšek

Klasirnica

70

66

136

11.   

Igor Verdev

ESD

65

66

131

12.   

Sašo Brajlih

Izobraževanje

67

59

126

13.   

Mitja Šolinc

Proizvodnja

68

58

126

14.   

Simon Rihtar

Klasirnica

52

73

125

15.   

Matej Britovšek

Zračenje

71

54

125

16.   

Janez Plazl

ESD

63

61

124

17.   

Boštjan Časl

S Službe

54

66

120

18.   

Miha Dobnik

HTZ

60

50

110

19.   

Tomo Verstovšek

Transport

61

47

108

20.   

Marko Čerenak

 S Službe

51

56

107

21.   

Valerij Skočaj

Klasirnica

53

50

103

22.   

Dušan Jus

Izobraževanje

55

37

92

23.   

Matjaž Mihelič

Izobraževanje

34

57

91

24.   

Dragan Šišarica

Izobraževanje

48

42

90

25.   

Vid Pirnat

Proizvodnja

45

42

87

26.   

Kristjan Cvetkovič

Izobraževanje

41

39

80

27.   

Jan Potočnik

Izobraževanje

11

23

34

 

 

 


 

 

DEKLETA

 

 

ŽENSKE EKIPNO:

 

MESTO:

EKIPA:

REZULTAT:

1.

HTZ

368

2.

 S Službe

254

 

 

ŽENSKE POSAMEZNO:

MESTO

Ime in Priimek

Podjetje

Serija1

Serija2

rezultat

  1.  

Darja Kelher

HTZ

69

71

140

  1.  

Marija Strahovnik

HTZ

60

67

127

  1.  

Neli Gros

Strokovne službe

50

71

121

  1.  

Nevenka Lah

HTZ

51

50

101

  1.  

Janja Žula

Strokovne službe

53

46

99

  1.  

Nataša Vidovič

Strokovne službe

15

19

34

  1.  

Urška Mraz

Strokovne službe

 

 

 

 

Tekmovanje se je pričelo ob 16.00 in zaključilo ob 19.00.Tekmovanje vodila in sodila:  Alenka Dimec,  Renato Šterman