SARA KRALJ HRIBERŠEK PRVAKINJA, ČLANICE PODPRVAKINJE SLOVENIJE

10. Apr 2016

V Trbovljah je 2. in 3. aprila potekalo prvenstvo Slovenije v streljanju z zračnim orožjem.

Najboljši rezultat med Velenjčani je uspel mladinki z zračno pištolo, Sari Kralj Hriberšek.

Sara je v kvalifikacijah streljala slabo, nato pa v finalu po 20 strelih premagala vse tekmice.

Zelo dobro je streljala tudi ekipa članic z zračno pištolo v postavi: Alenka Dimec, Sabina Suljič in Katarina Kelher. Boljše od Velenjčank so bile le strelke iz Laškega.

Med posameznicami je v kvalifikacijah odlično streljala Alenka, ki si je finale priborila s četrtim mestom. V finalu je Alenka streljala malce slabše in zasedla končno 5.mesto.

Slabše od deklet je streljala ekipa fantov z zračno pištolo v postavi: Simon Veternik, Boštjan Plot in Renato Šterman, ki je osvojila 10.mesto.

Med posamezniki je Renato zasedel 28., Simon 43. in Boštjan 57.mesto.
Notice: Undefined variable: session_user_id in I:\IIS Data Store\sd-mroz.velenje.si\novice.php on line 19