Streke SD Mrož bronaste

04. Apr 2015

Strelke in strelci SD Mrož, so se 28. in 29. marca, na Rogli udeležili 24. državnega prvenstva v streljanju z zračnim orožjem.

V streljanju z zračno pištolo in puško se je pomerilo 750 strelcev.

Med velenjskimi strelci je bila najuspešnejša ekipa članic z zračno pištolo, v postavi: Sabina Suljič, Alenka Dimec in Katarina Šafarić. Velenjčanke so še petič zapored stopile na stopničke in osvojile 3. mesto. Zmagale so strelke iz Železnikov pred strelkami iz Rečice pri Laškem. Med posameznicami je Alenka zasedla 12., Sabina 13., Katarina pa 26. mesto.

Dobro je nastopila tudi ekipa pionirk v postavi Anja Ostovršnik, Neja Veternik in Tajda Pešec, ki je zasedla 7.mesto. Med posameznicami je Anja zasedla 25. mesto, Neja 28. in Tajda 37. mesto.

Slabše je streljala ekipa članov s pištolo v postavi Simon Veternik, Jure Banovšek in Renato Šterman, ki je zasedla 10. mesto. Zmagala je ekipa SD Jože Kerenčič iz Miklavža pri Ormožu.
Notice: Undefined variable: session_user_id in I:\IIS Data Store\sd-mroz.velenje.si\novice.php on line 19